لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۲/۰۹

رکوردی تازه در فولاد مبارکه اصفهان

مدیر مرکز تعمیرات نسوز فولاد مبارکه از کاهش مصرف نسوز در این شرکت و ثبت رکورد مصرف نسوز به میزان ۶.۱۵ کیلوگرم بر تن مذاب در ناحیه فولادسازی در فروردین ماه خبر داد.

به گزارش گسترش نیوز، ایرج مختارپور با اشاره به اینکه مواد نسوز یکی از مهم‌ترین و پرمصرف‌ترین مواد مصرفی در کارخانجات فولادسازی است و کاهش هرچه بیشتر مصرف آن بر نرخ تمام شده محصولات فولادی بسیار مؤثر است، افزود: این مهم جزو اهداف شرکت فولاد مبارکه بوده تا بتواند با عرضه محصول رقابتی در بازارهای داخلی و جهانی همواره به عنوان یک الگو مطرح باشد که این رکورد گام موفق دیگری در این زمینه بوده است.

مختارپور در همین خصوص با تأکید بر عزم کارکنان مرکز تعمیرات نسوز در کاهش هرچه بیشتر هزینه‌ها و ایجاد ارزش افزوده بالاتر برای فولاد مبارکه در سال ۱۳۹۷ رکورد قبلی در این بخش را به میزان ۶.۲۵ کیلوگرم بر تن مذاب و مربوط به فروردین ماه سال ۱۳۹۶ اعلام کرد.

وی تأکید کرد: این میزان مصرف نسوز و کاهش هزینه‌های ناشی از آن می‌تواند به عنوان یک الگوی منطقه‌ای و جهانی در صنعت فولاد مدنظر قرار گیرد.

مدیر مرکز تعمیرات نسوز فولاد مبارکه کسب این رکورد را حاصل تعامل و ارتباط تنگاتنگ مرکز تعمیرات نسوز و واحدهای تولیدی و تعمیراتی ناحیه فولادسازی، اصلاح روش‌ها و دستورالعمل‌های کاری، بازرسی‌های مداوم تجهیزات و همچنین همکاری واحد خرید مواد اولیه در تأمین مواد نسوز باکیفیت دانست.

مختارپور در پایان کسب این موفقیت را به مدیریت عالی شرکت، معاونت بهره‌برداری و کارکنان فولاد مبارکه تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با رعایت تمامی اصول و موارد ایمنی و همچنین ادامه کنترل مصارف و کاهش هزینه‌های تمام شده، امکان رقابت بیشتر با سایر کارخانه‌های فولادسازی دنیا در کاهش مصرف نسوز فراهم گردد.


فولاد
نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت