لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۲/۰۶

افزایش صادرات اصفهان به عراق

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،  نایب رییس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان، مسعود جمالی استفاده از ظرفیت های موجود در بازارهای صادراتی کشورهای همسایه را ضروری دانست و با تاکید بر این که صادرات استان اصفهان به غرب آسیا به محصولات خام فولاد، آهن آلات و پتروشیمی محدود نشود، افزود: با حمایت از صنایع پایین دستی فولاد و پتروشیمی می توان از خام فروشی جلوگیری کرد و بر میزان صادرات با ارزش افزوده بیشتر افزود.
جمالی گفت: استان اصفهان در تولید و صادرات محصولات غذایی و دارویی ظرفیت های زیادی دارد و باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده شود.
وی به وضع صادرات پس از صدور دستور العمل های جدید ارزی اشاره کرد و افزود: در هفته پنجم سال هنوز تکلیف دلارهای صادراتی مشخص نشده و این مسئله فعالان اقتصادی را دچار مشکل کرده است.
نایب رییس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان گفت: در حال حاضر، فعالان اقتصادی برای عرضه و فروش دلار صادراتی خود بلاتکلیفند.
جمالی افزود: تک نرخی کردن قیمت ارز با وجود بخش نامه های چکُشی و دستوری در بلند مدت نتایج مثبتی را برجا می گذارد اما دولت باید مشکلات به وجود آمده برای فعالان بخش خصوص را حل کند.

 

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت