لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۹/۰۲/۲۸

پیش بینی رشد شاخص بورس از دوشنبه

وحید ویسی زاده کارشناس بازار سرمایه گفت: شاخص بورس بعد از رشدهای پرشتابی که از ابتدای سال تجربه کرد، اکنون وارد فاز اصلاحی بسیار شدیدی شده و پیش‌بینی می‌شود که بازار از فردا دوباره به مسیر صعودی خود بازگردد.

وی افزود به جز برخی از سهام که دارای حباب قیمتی هستند کلیت بازار از این قاعده مستثنی است، و ادامه داد: در چند وقت اخیر رشد بازار در سهم‌هایی رخ داد که جزو سهام بزرگ و بنیادی بازار محصوب می‌شدند در حالی که تا چند وقت گذشته رشد اینگونه سهم‌ها بسیار سخت و دشوار بود.

اراده دولت برای هدایت نقدینگی‌های در اختیار مردم به بورس تاکید کرد و افزود: به دنبال حمایت دولت، مردم از این بازار استقبال و حجم بسیار گسترده‌ای از نقدینگی‌های خود را به سمت ورود به این بازار هدایت کردند.

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه اگر صف فروش در بازار امروز یا فردا جمع آوری نشود زمینه ترس بین سهامداران ایجاد می‌شود، گفت: سهامداران باید این موضوع را مدنظر داشته باشند که همیشه بعد از رشدهای پرشتابی که بازار تجربه کرده و سودهای شدیدی که در اختیار مردم قرار گرفته طبیعی است بازار وارد فاز اصلاح شود و سرمایه‌گذاران اقدام به سیو سود کنند.

 

اخبار آنلاین آهن گنجی

قیمت آنلاین فولاد و فلزات

نظرات کاربران
  • باقر عظیمی

    امیدوارم همینجوری که میگین باشه

    0 1

برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت