لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۷/۳۰

اخبار بازار آهن و فلزات جهان ( سه شنبه 30 مهر 1398 )

به گزارش وب سایت تحلیلی خبری متال بولتن، شرکت تولید سنگ آهن معدنی برزیلی واله برخی فعالیت های خود را برای فروش کمتر متوقف کرد

شرکت سنگ آهن واله فعالیت های خود را در سد Itabiruçu که در مجتمع معدن Itabira در جنوب شرقی این کشور Minas Gerais واقع شده است به حالت تعلیق درآورد.

از آنجا که برنامه تولید معدن کاران برزیلی برای تعلیق سد از پیش تعیین شده است، تعطیلی موقت این سد بر تولید 1.20 میلیون تن سنگ آهن معدنی تاثیر خواهد گذاشت که البته محدود به سال 2019 است.

 

واردات فولاد تخت برزیل در ماه سپتامبر کاهش یافته است

طبق آمار وزارت اقتصاد کشور برزیل، واردات محصولات فولادی تخت برزیل، 22.51 درصد در ماه سپتامبر 2019 کاهش یافت.

واردات ورق نورد گرم (HRC) از چین در ماه گذشته تنها 619 تن بود که در مقایسه با 15589 تن در سال گذشته بسیار ناچیز است. در ضمن، چین تنها 2827 تن ورق نورد سرد  (CRC) به برزیل صادر کرده است که نسبت به سال گذشته 7.060 تن کاهش یافته است.

 

قیمت مس بورس شانگهای به دلیل نگرانی از عرضه، در حال افزایش است و قیمت نیکل همچنان رو به کاهش

قیمت فلزات پایه در بورس معاملات شانگهای به طور گسترده ای در طول معاملات صبح روز سه شنبه 22 اکتبر کاهش یافت ، اما مس و آلومینیوم سود حاشیه ای خود را تضمین کردند.

مس از نظر درصد سود عملکرد بهتری در میان فلزات پایه بورس شانگهای داشت. این فلز سرخ رنگ که در ماه دسامبر به قیمت 47.140 یوان (6.661 دلار) در هر تن معامله شده بود، با افزایش 120 یوان (0.3%) در هر تن از دوشنبه نزدیک به 47.020 یوان در هر تن معامله شد.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت