لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۷/۲۸

اخبار بازار آهن در جهان ( یکشنبه 28 مهر 1398 )

قیمت جهانی آهن قراضه به دلیل کمبود منابع افزایش می یابد

به گزارش متال بولتن قیمت جهانی آهن قراضه در هفته گذشته در تمام بازارهای اصلی بهبود یافته است، که علت آن دسترسی کمتر به مواد و افزایش قیمت واردات ترکیه است.

قیمت واردات ترکیه با از سر گیری فعالیت کارخانه ها در ماه نوامبر به دلیل خرید محصولات صادراتی آمریکا افزایش یافته است، قیمت واردات تایوان نیز به علت کاهش عرضه رو به افزایش است، قیمت واردات ویتنام ثابت است، قیمت واردات هند نیز به همراه بازار ترکیه افزایش یافت. کارخانه های فولاد ترکیه هشت محموله کشتی آهن قراضه را برای ماه نوامبر رزرو کرد.

یک محموله که در دریای بالتیک رزرو شده بود به قیمت 237 دلار در هر تن معامله شد که نسبت به هفته پیش از آن 2.25 دلار در هر تن افزایش یافته بود.

 

سقوط قیمت واردات ورق به آمریکای جنوبی به علت از دست رفتن معاملات چین با کشورهای دیگر

قیمت واردات ورق نورد گرم و ورق نورد سرد ( HRC  و CRC ) به آمریکای جنوبی در هفته منتهی به جمعه 18 اکتبر کاهش یافته است ، در حالی که تولید کنندگان بسیاری از مناطق برای بدست آوردن مشتریان با هم رقابت می کنند.

قیمت های پیشنهادی کشورهای برزیل و ژاپن و چین و کشورهای cis به خریداران آمریکای جنوبی در هفته گذشته در پایین ترین سطح خود یعنی 450 تا 457 دلار در هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن که 460 تا 480 دلار در هر تن بود کاهش قیمت داشت.

 

افزایش قیمت واردات آهن خام به آمریکا

قیمت واردات آهن خام به آمریکا در هفته گذشته دوباره صعود کرد، اما بیشتر به این دلیل بود که این مواد کمتر از تقاضای بازار در دسترس بود.

بررسی ها نشان می دهد آهن خام وارداتی از خلیج مکزیک به آمریکا در هفته گذشته بین 300 تا 310 دلار در هر تن بود که نسبت به هفته قبل از آن که 290 تا 300 دلار در هر تن بود افزایش داشته است.

 

بازار جهانی بارزگانی آهن قراضه با منشا انگلیس در هفته گذشته ثابت بود، این افزایش ثبات با بهبود قیمت صادرات قراضه آهن اروپا همراه بود. بررسی ها نشان می دهد قیمت ضایعات آهن انگلیس در آخر هفته گذشته بین 77 تا 102 دلار در هر تن معامله شد.

 

کارخانه های فولاد ترکیه قراضه آهن بیشتری برای ماه نوامبر رزرو می کنند، قیمت ها ثابت است

در هفته گذشته تولید کنندگان فولاد ترکیه به رزرو کردن محموله های آهن قراضه با قیمت ثابت برای ماه نوامبر ادامه دادند. کارخانه های فولاد این کشور خرید های برزگ خود را با وجود قیمت بالاتر به خاطر عرضه کم از 17 اکتبر شروع کردند. یک کارخانه فولاد در شهر مرمره یک محموله از انگلیس به مقدار 18000 تن و به مبلغ هرتن 240 دلار خرید.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت