لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۷/۲۳

اخبار بازار آهن در جهان (سه شنبه 23 مهر 1398)

به گزارش متال بولتن قیمت فلزات پایه بورس شانگهای زیاد تغییر نکرده و نیکل 2.5% کاهش قیمت داشته است

نرخ فلزات پایه در بورس معاملات شانگهای عملکرد خوبی در معاملات صبح روز سه شنبه 15 اکتبر داشت ، در حالی که فعالان بازار همچنان به هضم تحولات در مذاکرات تجاری ایالات متحده و چین ادامه می دهند ، در این مجموعه تغییر زیادی دیده نمی شود.

بیشترین معاملات در ماه دسامبر برای مس (0.02٪ +) و برای آلومینیوم (0.07٪ +) بود ، در حالی که فلز روی در ماه دسامبر با افزایش 0.5٪ بیشترین عملکرد مجتمع را از نظر درصد به دست آورده بود. در ماه نوامبر سرب منفی (0.24٪) و قلع در ماه ژانویه منفی (0.40٪) کاهش معامله داشتند. اما نیکل بود که امروز صبح با افت چشمگیر 2.5 درصدی در معاملات مواجه شد.

 

در هفته های گذشته قیمت واردات میلگرد سنگاپور در زمان تعطیلات چین بدون تغییر بود

قیمت واردات میلگرد به سنگاپور در هفته های گذشته به دلیل فعالیت کم در زمان تعطیلات روز ملی در چین بدون تغییر بوده است.

ارزیابی قیمت برای واردات تقویت کننده فولاد یعنی میلگرد سی اف آر سنگاپور - که عمدتا به محموله های فروخته شده به سنگاپور با وزن نظری نگاه می شود - برای هر هفته تا دوشنبه 7 اکتبر 430-435 دلار در هر تن بود که از هفته قبل از آن بدون تغییر بود.

 

تولید سنگ آهن شرکت برزیلی واله در سه ماهه سوم سال کاهش یافت ، اگرچه بیشتر تولید مواد اولیه فولاد نسبت به سه ماهه دوم را از طریق از سرگیری فعالیت در سیستم های جنوبی و جنوب شرقی خود تولید کرد. این تولید کننده سنگ آهن معدنی برزیلی از جولای تا سپتامبر 86.70 میلیون تن سنگ آهن تولید کرده است که 17.4٪ از 104.95 میلیون تن تولید در سال گذشته کمتر است. این حجم تولید هنوز 35.4٪ بیشتر از 64.06 میلیون تن در سه ماهه دوم سال است.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت