لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۷/۱۰

خلاصه اخبار بازار آهن در جهان (چهارشنبه 10 مهر 1398)

به گزارش متال بولتن: قیمت سنگ آهن سیبورن چین در روز سه‌ شنبه اول اکتبر با شروع تعطیلات عمومی یک هفته ای در چین به قیمت 93.38 دلار در هر تن بدون تغییر بود.

علیرغم تعطیلات در چین ، قیمت ها در بخش حق بیمه افزایش پیدا می کنند، قیمت زغال سنگ سیبورن روز سه ‌شنبه اول اکتبر به رشد خود ادامه داد و محموله مواد کم حجم بیمه شده برای بارگیری در ماه نوامبر 147 تا 148 دلار در هر تن فوب استرالیا تعیین شد.

بازارهای بزرگ چین شاهد سهولت خرید در صبح سه شنبه اول اکتبر بودند پس از آنكه آمریكا با لغو برنامه تحریم شركت های چینی، ترس از تشدید تنش های تجاری را كاهش داد ، اما فلزات پایه همچنان تحت فشار هستند.

 

قیمت سه ماهه گذشته مس در بورس فلزات لندن در معاملات صبح روز سه شنبه اول اکتبر کاهش پیدا کرد و در سطح پایین تری قرار گرفت.

مس اخیراً در هر تن حدود 5653 دلار معامله شد، قیمت مس نسبت به قیمت تعیین شده در روز دوشنبه که 5725 دلار در هر تن بود حدود 1.2 درصد کاهش یافته است.

 

میزان صادرات آهن کره جنوبی در 10 ماه گذشته کاهش داشته است و طبق نظر سنجی بانک ژاپن از تولید کنندگان بزرگ کره جنوبی صادرات این کشور کمترین میزان در 6 سال گذشته بوده است

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت