لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۵/۳۰

حق بیمه بدون عوارض روتردام در بالاترین سطح نسبت به ژوئن سال 2018 است

بی ثباتی گسترده در قیمت بازار فلزات لندن منجر به افزایش حق بیمه آلومینیوم در روتردام هلند در سه شنبه 20 آگوست (29 مرداد) شد ، در حالی که حق بیمه کره جنوبی به دلیل تقاضای اندک کاهش یافته است.

حق بیمه بدون پرداخت عوارض روتردام در بالاترین سطح از ژوئن سال 2018 قرار گرفت و حق بیمه MJP به دلیل عدم فعالیت بیمه نیمه غربی ایالات متحده، دست نخورده باقی مانده است.

افزایش حق بیمه آلومینیوم اروپا که در 20 آگوست (29 مرداد) نسبت به هفته گذشته بالاتر بود، با سود دیر کرد زیاد و با حمایت گسترده بازار همچنان ادامه دارد.

Fastmarkets حق بیمه آلومینیوم P1020A را ارزیابی کرد ؛

حق بیمه محموله بار تحویل شده درب انبار در شهر روتردام، به 100 تا 110 دلار در هر تن رسید و نسبت به هفته گذشته که 95 تا 105 دلار در هر تن بود افزایش داشت.

فعالان بازار در روز سه شنبه گفتند که با گسترش مداوم سهم نقدی بورس لندن در طول سه ماهه اخیر، حدود 30 دلار در روز جریمه دیر کرد بیمه ، هنوز عامل اصلی افزایش حق بیمه رانندگی در اروپا بود، بخصوص بیمه بدون کارمزد روتردام.

سود دیر کرد در آن سطح برای بیشتر فعالان و شرکت کنندگان در بازار کافی بود تا هزینه های حمل و نقل را بپردازند و حتی باعث سود برخی افراد شد.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت