لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۵/۲۴

گلنكور در مورد چالش برانگیز بودن بازار فرو کروم در کوتاه مدت هشدار می دهد

گلنكور در چهارشنبه 7 آگوست هشدار داد كه شرایط بازار فروم كروم به دلیل عوامل فراتر از مصرف و عوامل كلان اقتصادی در آینده نزدیک همچنان چالش برانگیز خواهد بود.

یک معامله گر معدنکار قیمت متوسط هزینه تحویل بار کروم را در نیمه اول سال 2019 به قیمت 81 سنت در هر پوند (lb) اعلام کرد و به شاخص فرو کروم 50٪ فست مارکت و واردات به صورت cif کروم شانگهای که نسبت به سال گذشته 16% کاهش داشته اشاره کرد.

همچنین چند روز قبل در مورد تولید کروم که با همکاری Glencore و شرکت آفریقایی Merafe انجام میشود اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه تولید کروم به احتمال زیاد در "بازارهای کلیدی" کاهش می یابد

یک منبع در شرکت Merafe روز دوشنبه گفت، کاهش تولید آهن کروم به احتمال زیاد به دلیل پایین بودن قیمت امروز ، موجب رشد دوباره بازار می شود.

این تولیدکننده کروم آفریقای جنوبی که یک پروژه سرمایه گذاری مشترک با معامله گر معدنکار Glencore را اجرا می کند ، گفت که بی ثباتی قیمت و نرخ ارز همچنان در بازار تأثیر می گذارد در حالی که بی ثباتی جهانی همچنان به اقتصاد ضربه می زند. با توجه به وضعیت بازار ، احتمال کاهش تولید کروم در بازارهای کلیدی وجود دارد. انتظار می رود با افزایش برخی از قیمت ها، تولید مازاد کاهش یابد. " تعدادی از تولیدکنندگان فرو کروم آفریقای جنوبی در حال حاضر اعلام کرده اند که راه حل کاهش تولید است.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت