لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۵/۰۶

خلاصه اخبار بازار جهانی فلزات هفته اول مرداد ماه

کارخانه های هندی به احتمال زیاد برای افزایش فروش، قیمت HRC بازار داخلی خود را کاهش خواهند داد.

در ماه آگوست کارخانه های کشور هند به دنبال یک کاهش شدید قیمت ورق های نورد گرم (hot-rolled coil) در بازار داخلی خود در تلاش برای افزایش فروش خود بودند.

به گفته یکی از مقامات بخش خصوصی فولاد کشور هند کاهش قیمت فروش ورق های نورد گرم یا همان (HRC) در ماه آگوست می تواند در محدوده هزار تا هزار و پانصد روپیه یعنی 14 تا 22 دلار در هر تن باشد.

 

قیمت صادرات آهن خام برزیل در معاملات بعدی با ایالات متحده افزایش خواهد یافت.

قیمت صادرات برای آهن خام جنوب برزیل، در جدید ترین معاملات گزارش شده در طول هفته ای که به پایان رسید افزایش یافته است.

بر اساس ارزیابی هفتگی قیمت ، آهن خام صادراتی ریو برزیل در روز جمعه 4 مرداد ماه بدون هزینه حمل و نقل از 5 دلار به ازای هر تن به 320 تا 325 دلار به ازای هر تن افزایش قیمت داشت.

 

کاهش ارزش پوند و افزایش قیمت نیکل سبک در انگلیس

محدوده قیمت قراضه فولاد در انگلستان افزایش یافت ، همچنین در هفته گذشته در میان افزایش قیمت نیکل سبک ، ارزش استرلینگ در مقابل دلار کاهش یافت.

 

سقوط 1.3% آلومینیوم بورس لندن ؛ قیمت نیکل همچنان بالای 14000 دلار به ازای هر تن

قیمت سه ماهه آلومینیوم در بورس فلزات لندن در پایان معاملات روز جمعه 26 جولای پایین آمده است، سقوط 1.3% در مقابل تجمع ورودی های جدید به انبارهای آسیایی ثبت شده توسط بورس فلزات لندن.

علیرغم اینکه کمتر از 70000 تن مواد در این هفته به انبارهای ثبت شده بورس فلزات لندن در بندر کلانگ تحویل داده می شود، قیمت آتی آلومینیوم بالای سطح پشتیبانی 1800 دلار برای هر تن در پایان معاملات نگه داشته شده، در حالی که معاملات در نرخ روزانه 1794 دلار در هر تن انجام می شود.

 

مس کنستانتره پایین تر از رقم مناقصه؛ نگرانی در مورد تحویل از پرو

هزینه های مربوط به پالایش کنستانتره مس این هفته با کاهش تقاضا برای کالاها در نزدیکی این منطقه همچنان ادامه دارد و نگرانی ها در مورد تاخیر در تحویل از کمربند جنوبی پرو بسیار است.

در روز جمعه 26 جولای، شاخص سهام آسیا و اقیانوس آرام و شاخص سهام فست مارکتز، 51.2 دلار برای هر تن و 5.12 سنت به ازای هر پوند(lb) معامله شد و در مقایسه با جمعه گذشته که 51.6 دلار برای هر تن و 5.16 سنت به ازای هر پوند(lb) بود، کاهش یافته است.

 

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت