لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۱/۲۴

تولید بیش از 24 میلیون تن آهن اسفنجی در سال 97

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ معاون بهره برداری فولاد مبارکه، میزان آهن اسفنجی تولید شده شرکتهای تابعه ایمیدرو کشور در سال گذشته را بیش از 24 میلیون تن بیان کرد و گفت: سهم گروه فولاد مبارکه شامل فولاد مبارکه اصفهان، فولاد هرمزگان، سبا و شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری از این میزان بیش از 10میلیون و 560هزار تن است.

مختار بخشیان افزود: در سال گذشته، در واحدهای احیا مستقیم 1و2 شرکت فولاد مبارکه هفت میلیون و 15هزار تن، فولاد هرمزگان بیش از یک میلیون و 691هزار تن، مجتمع فولاد سبا یک میلیون و 251هزار تن و در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری بیش از 554هزار تن آهن اسفنجی تولید شده است.

وی گفت: با توجه به اهمیت تولید فولاد و نقش آن در اقتصاد کشور، عرضۀ هفت میلیون و 50هزار تن انواع محصولات فولادی در برنامه ی امسال شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا قرار گرفته است که این میزان عرضه چهار و شش دهم درصد بیشتر از برنامه پارسال است.

معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه اصفهان افزود: در بخش تولید کلاف گرم شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا تولید شش میلیون و 500هزار تن محصول با رشد دو درصدی از برنامه سال قبل برنامه ریزی شده همچنین در بخش محصولات سرد و پوشش دار شرکت فولاد مبارکه هم تولید یک میلیون و 580هزار تن با رشد دو درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال در دستور کار قرار گرفته است.

مختار بخشیان افزود: مدیریت و کارکنان شرکت فولاد مبارکه مصمم اند تا همانند سال های قبل اهداف شرکت و راهبردهای خردمندانۀ رهبر معظم انقلاب اسلامی را در رونق تولید محقق کنند.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان بیش از نیمی از فولاد کشور را تامین می کند.


آهن اسفنجی
نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت