لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۱۰/۱۲

شروع بکار ذوب مفید اسد آباد پس از 12سال

به گفته حمیدوند، فرماندار اسدآباد، کارخانه ذوب مفید اسدآباد پس از توقفی 12 ساله، قرار است در آینده ای نزدیک توسط سرمایه گذاران جدید مجددا شروع بکار کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدوند افزود: فعالیت مجدد این کارخانه به عنوان یکی از صنایع مادر همراه با طرح توسعه بوده که در صورت اجرای طرح توسعه کامل این پروژه برای ۵۰۰ جوان اسدآبادی اشتغال ایجاد خواهد کرد.

این کارخانه برای طرح توسعه شرکت توسط سرمایه گذاران جدید به ۶ مگاوات برق در زیرساخت شهرک صنعتی نیاز داشت که شهرک صنعتی شهرستان پاسخگوی این میزان مگاوات برق نبود و با پیگیری و جلسات انجام شده گذشته از جمله جلسه ای در دفتر معاون امور اقتصادی استانداری همدان افزایش زیرساخت برق کل شهرک صنعتی اسدآباد از ۳ مگاوات برق به ۱۳ مگاوات تصویب شد.

در این مصوبه مقرر شد با اعتباری افزون بر ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از طریق سرمایه گذار، فرمانداری، شهرک صنعتی و شرکت برق زیرساخت برق شهرک صنعتی از ۳ مگاوات به ۱۳ مگاوات برق افزایش یابد.

حمیدوند تبدیل ضایعات آهن آلات فرسوده را به آهن آلیاژی از تولیدات این کارخانه عنوان کرد و گفت: این شرکت پیش از این با ظرفیت ۲ تن و با مجوز ۱.۵ مگاوات برق فعالیت داشته، اما متاسفانه به دلیل ضعیف بودن زیرساخت برق شهرک تعطیل شده است.

وی ابراز داشت: افزایش زیرساخت های برق شهرک صنعتی اسدآباد از نقش موثری در جذب سرمایه گذاران جدید در این شهرک خواهد داشت.


نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت