لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۹/۱۰

کارخانه سنگ آهن ده زمان در انتظار آب و برق

کارخانه سنگ آهن ده زمان با تامین آب و برق مورد نیاز می تواند موجب رونق اقتصادی منطقه و زمینه ساز اشتغال 200 نفر دیگر هم بشود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما سرپرست معدن سنگ آهن ده زمان شهرستان بردسکن در حاشیه بازدید دکتر قاسم پور سرپرست فرمانداری بردسکن ازاین معدن گفت: این معدن با ذخیره 10 میلیون تن سنگ آهن، درحال حاضر سالانه 20 هزار تن مجوز برداشت گرفته شده است .

مهندس احمد احمدیان با اشاره به وسعت 2 کیلومتری این معدن گفت: درحال حاضر عملیات اکتشاف و بهره برداری در حوزه دانه بندی و عیاربندی سنگ به صورت خشک دراین واحد معدنی درحال انجام است و به لحاظ اشتغال زایی نیز زمینه اشتغال 23 نفر به صورت مستقیم فراهم است.

وی تاکید کرد: در صورتی که آب و برق مورد نیاز معدن تامین شود علاوه بر اجرای طرح توسعه معدن نسبت به راه اندازی کارخانه کنسانتره آهن اقدام و با تکمیل زنجیره تولید در این معدن زمینه اشتغال 200 نفر دیگر نیز فراهم خواهد شد.

این کارخانه در 47 کیلومتری شهرستان بردسکن در استان خراسان رضوی واقع شده است.

دکتر قاسم پور همچنین در خصوص گسل درونه در این شهرتان واقع شده است افزود: با توجه به اینکه ایران در نوار زمین لرزه قرار دارد و گسل معروف درونه در شهرستان بردسکن واقع شده، لازم است که فرهنگ ایمنی در برابر زلزله نهادینه شود.

ابراهیم قاسم پور افزود : بیش از 40 درصد از فضاهای آموزشی شهرستان بردسکن بالای 30 سال قدمت دارند و به نوعی تخریبی محسوب میشوندو در مقابل حوادث غیرمترقبه از قبیل زلزله مقاوم نیستند.

 

سنگ آهن
نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت