لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۹/۰۵

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن: قیمت آهن آلات کاهش نخواهد یافت

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن آلات با اشاره به اینکه حجم فروش داخلی و خارجی آهن آلات رو به کاهش است، اظهار کرد که علیرغم کاهش قیمت دلار، قیمت کالاها از جمله آهن کاهش نخواهد یافت.

به گزارش عصرایران، محمد آزاد رئیس اتحادیه فروشندگان آهن گفت: مردم انتظار دارند با کاهش قیمت دلار قیمت کالا ها از جمله آهن نیز کاهش پیدا کند، اما متأسفانه اوضاع به گونه ای است که کاهش قیمتی اتفاق نخواهد افتاد.

وی با بیان اینکه ضرر اصلی نوسانات ارز و کاهش ارزش پول ملی به مردم وارد شده افزود: متأسفانه در دو ماه آینده تولید کنندگان آهن با کاهش صادرات مواجه خواهند شد که همین موضوع بر عملکرد و تولید آن ها تاثیر منفی خواهد داشت.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن اضافه کرد: هدف تولیدکنندگان افزایش حجم تولید است، اما با شروع شدن فصل زمستان، کاهش تقاضا در سطح بازار اتفاق افتاده و همین موضوع به اضافه کاهش صادرات، مشکلاتی را برای تولیدکنندگان بوجود می آورد.

وی گفت: وقتی تقاضایی در بازار نباشد تولیدکننده مجبور است محصولات خود را در انبار ها بگذارد، اما این موضوع به هیچ وجه به معنای احتکار کالا نیست.

آزاد با اشاره به اینکه باید دولت تصمیم جدی را برای اصلاح بازار داخلی آهن اعمال نماید، تصریح کرد: باید تقاضا در بازار افزایش یابد تا رونق به بخش تولید بازگردد. اگر تولیدکننده نتواند محصول خود را در بازار داخلی و خارجی بفروش برساند، امکان تولید هم نخواهد داشت.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن با اعلام اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو میلگرد و آهن 4200 الی 4500 تومان است، گفت: فقط در بخش ورق ما افزایش هایی در قیمت ها را شاهد هستیم به نحوی که هر کیلو ورق به ۵ هزار و ۴۰۰ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت