لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۸/۱۲

تولید ورق رنگی با براقیت بالا

شرکت های تولید لوازم خانگی برای اولین بار در کشور، موفق شدند در شرکت فولاد مبارکه، ورق رنگی با براقیت بالا طراحی و تولید کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مدیر تولید نورد سرد فولاد مبارکه اصفهان گفت: این محصول جدید با کیفیت و براقیت بالا و منحصر بفرد، در تولید لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی و یخچال کاربرد دارد.

سید مهدی نقوی افزود: سرعت تولید بالا، حذف مرحله رنگ کاری در خط تولید لوازم خانگی، افزایش کیفیت سطح، حذف آلاینده های گازی و بهبود فرایند زیست محیطی و کاهش قیمت تمام شده محصول از مهمترین مزایای استفاده از ورق های گالوانیزه پیشرنگ در صنعت لوازم خانگی است.

رییس واحد گالوانیزه و رنگی شرکت فولاد مبارکه هم گفت: طرح تولید آزمایشی این دستاورد جدید مشترک بین شرکت فولاد مبارکه و تولیدکنندگان لوازم خانگی اصفهان محقق شده است.

علیرضا گندمکار افزود:برای انعطاف پذیری لازم حین فرم پذیری از فولاد نرم همچنین از رنگ تاپ، پرایمر و بک و فیلم محافظ با قابلیت جلوگیری از ایجاد خش وخراش در تولید این نوع ورق استفاده شده است.

وی گفت: تا کنون 20تن از این نمونه ورق های رنگی به صورت آزمایشی در کارخانه نیکسان استفاده و با بازخورد مثبت روبرو مشتری شده همچنین 500تن دیگر از این محصول برای تکمیل بازخورد و تولید آماده ارسال به بازار مصرف شده است.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین تولیدکننده فولاد درکشور است.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت