لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۸/۰۷

ازسرگیری ارسال زغال سنگ به ذوب آهن اصفهان

انجمن زغال سنگ ایران که از اول آبان ماه بعلت افزایش 150 درصدی هزینه تجیزات و ملزومات معادن که اغلب بعلت افزایش نرخ ارز و تا حدودی نیز افزایش قیمت جهانی زغال سنگ بود، ارسال زغال سنگ به ذوب آهن اصفهان را متوقف کرد.

حال پس از حدود یک هفته رئیس انجمن زغال سنگ ایران، محمد مجتهدزاده، خبر ازسرگیری تحویل زغال سنگ به کارخانه ذوب آهن اصفهان را داد و گفت: با توجه به این که امکان تعیین قیمت عادلانه و مناسب برای زغال سنگ تولید داخل از سوی معاونت معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت فراهم شده، ارسال زغال سنگ به ذوب آهن اصفهان از روز پنجشنبه سوم آبان از سر گرفته شد.

وی با بیان این که فضای مذاکرات انجمن زغال سنگ و ذوب آهن اصفهان امیدوارکننده است، اظهار کرد: فعلا در حال انجام مذاکرات فنی و اقتصادی بین انجمن ذغال سنگ و ذوب آهن اصفهان هستیم اما پیش بینی می کنم این مذاکرات پیش از پایان آبان ماه به نتیجه برسد.

مجتهدزاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر قراردادها تغییر پیدا نکرده و ذغال سنگ با همان قیمت گذشته ارسال می شود، اما پیش بینی می کنیم که برای تعیین قیمت مناسب به توافق برسیم.

رئیس انجمن زغال سنگ ایران ابراز امیدواری کرد با جلساتی که در آینده برگزار خواهد شد شرایطی فراهم شود تا گشایشی در رفع مشکلات معادن زغال سنگ فراهم شود و همزمان ذوب آهن نیز بتواند به صورت مستمر زغال سنگ مورد نیاز این واحد را از منابع داخلی تامین کند.

منبع: تسنیم

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت