لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۷/۲۹

مدیرعامل فولاد مبارکه: باید شرکت را برای مواجهه با هر شرایطی آماده کنیم

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه برای حضور مقتدرانه تر در بازارهای جهانی، نه تنها خود را به حضور صرفا سنتی محدود نکرده، بلکه در تلاش است با استفادۀ بیشتر از فناوریهای روز دنیا پویایی خود را بیش از هر زمان دیگر ارتقا دهد.

 به گزارش خبرگزاری موج، مدیرعامل فولاد مبارکه در جلسۀ کمیتۀ مدیریت شرکت، پس از استماع گزارش مدیران نواحی و بخشهای مختلف شرکت تصریح کرد: در بازدید از خطوط تولید و ملاقات حضوری با همکاران نواحی، تعلق خاطر و تعهدسازمانی نزد تک تک آنها به خوبی مشهود بود. اینکه کارکنان شرکت به کار خود و حل مسائل شرکت علاقه و تعصب دارند بسیار ارزشمند است؛ بنابرایــــن باید با ارتقــــــای سطـــــح رضایتمندی نیروی انسانی شرایطی فراهم کنیم تا ایشان نیز با فراغ بال و تعهد بیشتر به تولید و ایجاد ارزش افزودۀ اقتصادی برای کشور همت گمارند.

وی افزود: در گروه فولاد مبارکه دائما به بهره برداری رسیدن طرحهای توسعه و کسب موفقیت های متعدد در عرصه های ملی و بین المللی را شاهد بوده ایم؛ ازاینرو اذهان عمومی با آگاهی از عملکرد این شرکت باور دارد که این شرکت پویا و زنده است. در اینجا وظیفۀ ما این است که این پویایی را با توسعه و تنوع محصولات و با مطالعۀ بیشتر بازارهای داخلی و جهانی حفظ کنیم.

مهندس عظیمیان در ادامۀ سخنان خود خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه برای حضور مقتدرانه تر در بازارهای جهانی، نه تنها خود را به حضور صرفا سنتی محدود نکرده، بلکه در تلاش است با استفادۀ بیشتر از فناوریهای روز دنیا پویایی خود را بیش از هر زمان دیگر ارتقا دهد. به طور قطع، در ادامۀ این مسیر موفقیت آمیز، با کمک هم برای تولید بیشتر و تکمیل زنجیرۀ تولید از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه باید آنقدر قوی باشیم که تحولات جهانی و بازار هیچ تأثیر منفی بر روند کار شرکت نداشته باشد، افزود: باید شرکت را برای مواجهه با هر شرایطی آماده کنیم که این کار در سایۀ همکاری و هم اندیشی همۀ کارکنان حاصل خواهد شد. در این خصوص باید با دقت و ظرافت، موارد و موانع احتمالی را ارزیابی و آنها را از پیش رو برداریم و به خوبی این مسئولیت خطیر را به سرانجام نیک برسانیم.
مدیرعامل فولاد مبارکه روند توسعه و پیشرفت فولاد مبارکه را به مسابقۀ دو امدادی تشبیه و تأکید کرد: انسانهای شریف زیادی از بدو تأسیس این شرکت زحمت کشیده اند تا فولاد مبارکه به بزرگترین گروه فولادسازی کشور و خاورمیانه تبدیل شود؛ بنابراین ضمن قدردانی از این زحمات باید تلاش کرد تا این روند تعالی همچنان ادامه یابد.
وی با تأکید بر مسئلۀ ایمنی در کار گفت: باید به یاد داشته باشیم که خانواده های کارکنان بر این باورند که در سایۀ الطاف خداوند، سیستم و مدیریتی در نظر گرفته شده تا ایمنی و سلامت کارکنان در شرکت همواره پایش شود. توجه به این موضوع مانند هر مسئولیت ملی و شرعی بر دوش همۀ افراد است.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت