لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۷/۰۷

تولید گندله در فولاد خراسان ۱۶درصد افزایش یافت

با تولید ۹۴هزار و ۲۹ تن گندله، تولید این محصول در مجتمع فولاد خراسان ۱۶درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان امروز گفت: این شرکت با تولید 94هزار و 29 تن گندله طی شهریور ماه گذشته رکورد پیشین تولید این ماده اولیه فولادسازی را 16درصد ارتقا بخشید.
سیدحسین احمدی سلیمانی افزود: بر این اساس مجتمع فولاد خراسان با تولید 18هزار و 885تن گندله بیش از بالاترین نصاب قبلی، به ظرفیت اسمی کارخانه نزدیک شده است.
کارخانه گندله سازی فولاد خراسان با ظرفیت تولید 2،5میلیون تن، اردیبهشت ماه امسال با حضور رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: همچنین این مجتمع با تولید 100هزار و 294تن شمش در شهریور ماه رکورد تولید پیشین خود را شش هزار و 209تن ارتقا داد و نوار افزایش تولید در مسیر تحقق هدف یک و نیم میلیون تنی را تداوم بخشید.
وی افزود: کارخانه فولادسازی شماره دو مجتمع نیز که پارسال با ظرفیت نهایی 720هزار تن فعال شد، شهریور امسال با تولید 43هزار و 951تن شمش نصاب پیشین را چهار هزار و 629تن ارتقا داد.
مجتمع فولاد خراسان در منطقه ای به مساحت هزار و 400هکتار در 15 کیلومتری شمال غرب نیشابور قرار دارد. این مجتمع شامل شش کارخانه گندله سازی با ظرفیت تولید 2،5میلیون تن در سال، دو واحد احیای مستقیم با ظرفیت 1،6میلیون تن، دو واحد فولادسازی با ظرفیت 1،4میلیون تن و کارخانه نورد با ظرفیت سالانه تولید 640 هزار تن است.
نیشابور در فاصله 127کیلومتری غرب مشهد واقع است.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت