لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۶/۰۵

کاهش قیمت آهن در صورت عرضه دوباره در بورس کالا

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن: ما در کشور هیچگونه کمبود آهن نداریم و به دلیل تولید قابل توجه این کالا، صادرات در این بخش انجام می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات از کاهش هفت هزار ریالی قیمت انواع آهن آلات در صورت عرضه مجدد فولاد در بورس کالا خبر داد.

به گزارش عصرایران، محمد آزاد در گفتگو با صداوسیما؛ با اشاره به عرضه نشدن فولاد در بورس طی دو هفته گذشته افزود: این موضوع وضعیت بازار آهن و فولاد را به هم زده است.

وی با بیان اینکه این روند نوعی کمبود مصنوعی در بازار ایجاد می کند گفت: ما درکشور هیچگونه کمبود آهن نداریم و به دلیل تولید قابل توجه این کالا، صادرات در این بخش انجام می شود.

آزاد با اشاره به کاهش قیمتها در هفته جاری نسبت به هفته گذشته ادامه داد: در هفته جاری آهن آلات به قیمت4700 تومان به فروش رسیده درحالی که هفته گذشته این رقم 5500 تومان بوده است.

وی با بیان اینکه کالای عرضه شده در بورس امکان 3 درصد رقابت در خرید و فروش داشت افزود: این رقم هم اکنون به 10 درصد رسیده است و باوجود اینکه این رقم منافع تولید کننده را تامین می کند اما خللی در بازار ایجاد نخواهد کرد.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن فولاد و فلزات درخصوص قیمت انواع آهن آلات پرمصرف گفت: امروز میلگرد در بازار آزاد 4500 تا 4600، تیر آهن 4800 و آهن پروفیل و لوله نیز 5200 تومان عرضه شده است.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت