لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۳/۲۴

کاهش نسبی قیمت سکه؛ گزارش بانک مرکزی از نرخ ارز

قیمت سکه که در طول هفته به اوج قیمت خود رسیده بود. روز آخر روند نسبتا نزولی داشت، به طوریکه سکه تمام طرح جدید که در روز های اخیر، از مرز ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان نیز عبور کرده بود، در پایان معاملات امروز، به مرز ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی بازگشته است.

 آخرین روز کاری هفته با کاهش قیمت انواع سکه پس از جهش‌های اخیر همراه شد. به طوریکه به سکه تمام طرح جدید که در روز‌های اخیر، از مرز ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان نیز عبور کرده بود، در پایان معاملات امروز، به کانال ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی بازگشته است.

به گزارش تابناک اقتصادی، جدیدترین خبر‌های رسیده از بازار آزاد سکه تهران، حکایت از جو کاهشی نرخ انواع سکه دارد. به طوریکه بر اساس این گزارش، قیمت سکه تمام طرح قدیم با ۸۰ هزار تومان کاهش نسبت به نرخ پایانی روز گذشته، به قیمت ۲,۳۴۹,۰۰۰ تومان فروخته شده است. همچنین هر سکه تمام طرح جدید در آخرین روز هفته، ۲,۳۷۸,۵۰۰ تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به روز قبل، ۱۳۴ هزار تومان معادل بیش از ۵ درصد، ارزان‌تر شده است. هر نیم سکه بهار آزادی نیز با افت ۳۵ هزار تومان به قیمت ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان رسیده است. همچنین هر ربع سکه بهار آزادی در آخرین روز هفته، ۶۹۵ هزار تومان ارزشگذاری شده است که نسبت به روز چهارشنبه، ۱۵ هزار تومان کاهش قیمت داشته است.

همچنین در بازار های جهانی قیمت هر اونس طلا با ۵ دلار و ۶۷ سنت افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت ۱۳۰۴ دلار و ۶۸ سنت به فروش رفته است. هر اونس نقره نیز با رشد ۱۸ سنت به رقم ۱۷ دلار و ۲۳ سنت رسیده است. هر اونس پلاتین نیز با رشد ۷ دلار و ۹۰ سنت به قیمت ۹۱۰ دلار و ۲۰ سنت رسیده است. همچنین هر اونس پالادیوم با کاهش ۵۰ سنت به رقم ۱۰۰۵ دلار و ۱۰ سنت رسیده است.

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز «پنجشنبه بیست و چهارم خرداد ماه» با ۵۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار و ۳۲۰ ریال قیمت خورد.همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۱۹۰ ریال افزایش نسبت به روز چهارشنبه ۵۶ هزار و ۶۴۶ ریال و هر یورو نیز با ۲۹۱ ریال رشد نسبت به روز قبل ۴۹ هزار و ۹۳۸ ریال ارزش‌گذاری شد.

 

  این در حالی است که نرخ آزاد دلار که از مرز 7000 تومان نیز گذشته بود، به 6745 تومان رسید.

 

 

 


اقتصادی قیمت ارز
نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت