لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۳/۲۲

اعتراض کارگران گروه ملی فولاد

به گزارش عصر جنوب، کارکنان شرکت گروه ملی فولاد از صبح امروز بار دیگر در تجمع مقابل استانداری خواستار رسیدگی به وضعیت شرکت و پرداخت حقوق های معوقه خود شدند.
در این تجمع که به منطقه کیانپارس هم کشیده شد، کارکنان و کارگران معترض با بستن خیابان، برای ساعاتی موجب ترافیک شدید خودروها در این منطقه شدند.
کارکنان گروه ملی که خواستار تعیین تکلیف شرکت هستند، از سال گذشته بارها دست به تجمع اعتراضی زدند که اوج آن در اسفند سال گذشته بود.
مشکلات کارکنان گروه ملی از کشف فساد سه هزارمیلیاردی در این مجموعه تحت مدیریت امیر منصور آریا آغاز شد و واگذاری این شرکت به مالک خصوصی و بانک ملی هم مشکلات آن را تا امروز حل نکرده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، چهار هزار کارگر این واحد بزرگ صنعتی خواستار مشخص شدن وضعیت مالکیت شرکت، پرداخت مطالبات معوقه و پیگیری مشکلات بیمه تکمیلی و بیمه تامین اجتماعی هستند.

بر اساس گزارش ها، دستمزد اسفند پارسال و فروردین و اردیبهشت کارگران پرداخت نشده است و به دلیل واریز نشدن حق بیمه، دفترچه های درمانی آنان تمدید نمی شود.

همچنین وضعیت مالکیت گروه ملی صنفی فولاد ایران مشخص نیست. مقام های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استانداری خوزستان از بازگردانده شدن مالکیت آن به بانک ملی سخن گفته اند، اما بر اساس گزارش ها، عبدالرضا موسوی، مالک خصوصی و مدیرانش همچنان در این شرکت حضور دارند.


فولاد صنایع فولاد
نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت