لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۰۲/۱۸

افتتاح خط تولید میلگرد کلاف صنعتی در فولاد نطنز

مدیر عامل شرکت فولاد نطنز گفت: برای اولین بار در کشور، خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در شرکت فولاد نطنز راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، جواد توکلی طرقی ظهر امروز در حاشیه معرفی خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در جمع خبرنگاران؛ اظهار کرد: در سال حمایت از کار و سرمایه ایرانی، برای اولین بار در ایران، خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در مجموعه فولاد نطنز راه اندازی شد.

وی افزود: با توجه به فراهم بودن امکانات و برخورداری از زنجیره کانل تولید در مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز، این مجموعه موفق به تولید انبوه این نوع میلگرد شد.

مدیر شرکت فولاد نطنز گفت: محصولاتی که در کارخانجات زیر دستی صنایع مفتولی ایران از قبیل تولید فلز الکترود، مفتول لاستیک خودرو، ساخت پیچ و مهره و ... به این میلگرد صنعتی به عنوان مواد اصلی و پایه نیاز دارند.

وی تصریح کرد: پیش از این عمدتا این محصول از خارج وارد کشور می شد که  با راه اندازی این خط تولید از خروج سالانه 500 میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری شد.

توکلی طرقی خاطر نشان کرد: سودآوری این موضوع باعث رونق اقتصادی و اتکا به داخل کشور است و علاوه بر صرفه اقتصادی، زمینه توسعه زیرساخت ها و اشتغال را فراهم می کند.

وی گفت: هرجا که به جوانان کشورمان اتکا کردیم، موفقیت را دیدیم و مشاهده می کنیم که امروز با تولید این محصول دیگر به بیگانگان وابسته نیسیتم.

انتهای پیام


نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت