لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

مقالات

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۵/۲۸

گزارش وضعیت بازار جهانی فلزات دوشنبه 28 مرداد

گزارش وضعیت بازار جهانی فلزات دوشنبه 28 مرداد

قیمت فلزات پایه بورس معاملات آتی شانگهای (SHFE) به طور گسترده ای کاهش یافته است اما آلومینیوم 0.5 درصد افزایش داشته است.

قیمت فلزات پایه در بورس معاملات آتی شانگهای بیشتر در معاملات صبح روز دوشنبه 19 اوت (28 مرداد) در حالی که بازارها به اظهارات رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ در آخر هفته واکنش نشان دادند که گفته بود: "گفتگو با چین بسیار خوب بود اما فکر می کنم چین هنوز آماده امضای توافق نیست".

آلومینیوم تنها فلز در وضعیت مثبت با افزایش درصد بود ، در حالی که قیمت مابقی بین 0.1 درصد برای سرب و 0.6 درصد برای روی کاهش یافت.

بیشترین داد و ستد در ارتباط با آلومینیوم در اکتبر 14.240 یوان (2،022 دلار) در هر تن بود و در ساعت 10.10 صبح شانگهای ، با 70 یوان در هر تن، نزدیک 14170 یوان در هر تن در روز جمعه قرار گرفت.

به نظر می رسد که این فلز سبک به دلیل اختلال در عرضه در چین در استان شاندونگ این کشور مورد استفاده قرار گرفته باشد.

کاهش سطح سهام بورس نیز به سود قیمت آلومینیوم بود. سهام آلومینیوم قابل تحویل در انبارهای لیست شده بورس شانگهای (SHFE) در روز جمعه 387،663 تن بود که نسبت به 423،068 تن در پایان ژوئن در هفته گذشته 3،804 تن کاهش یافته است.

قیمت سایر فلزات پایه بورس شانگهای (SHFE) پس از داده های ضعیف اقتصادی در پایان هفته گذشته پایین آمدند و نگرانی از کند شدن رشد اقتصادی در سراسر جهان را برانگیختند و گفته ترامپ مبنی بر اینکه جنگ تجاری ایالات متحده و چین به این زودی پایان نخواهد یافت، باعث به دردسر افتادن سرمایه گزاران شده است.

ترامپ در گفتگو با خبرنگاران در ایالت نیوجرسی ایالات متحده روز یکشنبه گفت: "من هنوز آماده معامله نیستم. چین دوست دارد معامله کند. من آماده نیستم."

در داده های ایالات متحده در روز جمعه ، طبق مطالعات اولیه دانشگاه میشیگان ، تمایل مصرف کننده به پایین ترین حد نسبت به هفت ماه گذشته کمتر از 92.1 در ماه آگوست و پایین تر از انتظارات 97.2 و پایین تر از ماه گذشته 98.4 رسیده است. همچنین بازار مسکن در آغاز ماه ژوئیه با 1.19 میلیون ناکام ماند و پایین تر از 1.26 میلیون پیش بینی شده. اما مجوزهای ساختمانی - برای ساخت و سازهای بعدی و در نتیجه استفاده از فلز - در ماه گذشته با میزان صعود 1.34 میلیون رو به رو شد و بالاتر از از 1.23 میلیون در ماه ژوئن قرار گرفت.

نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت