لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

مقالات

 • همه چیز درباره تسمه آهنی
  همه چیز درباره تسمه آهنی

  تسمه، برشی از سطح فلز بوده که در انواع پلاستیکی، نخی، آهنی، استیل؛ آلومینیومی و آلیاژی برای مصارف مختلف تولید می گردد. تسمه های آه...

 • انواع مفتول و کاربرد
  انواع مفتول و کاربرد

  یکی از پرکاربردترین محصولات در ساخت و ساز، نجاری، هنر و صنایع دستی سیم یا مفتول یا به عبارتی سیم مفتول می‌باشد، که هم به صورت مستق...

 • روش های برش انواع فلزات
  روش های برش انواع فلزات

  دستگاه هایی که معرفی می شوند برای برش انواع فلزات به کار گرفته می شوند که یک به یک در مورد ویژگی و ساختار آنها توضیح داده می شود.....

 • مطلب کلی درباره ناودانی
  مطلب کلی درباره ناودانی

  نوع دیگر پروفیل که کاربرد زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد می توان ناودانی را نام برد...

 • نحوه تولید و انواع نبشی
  نحوه تولید و انواع نبشی

  نبشی یکی مهم ترین پروفیل هایی است که در صنعت ساخت و ساز ، امروزه استفاده های بسیاری دارد...

 • جرثقیل از گذشته تا به امروز
  جرثقیل از گذشته تا به امروز

  نوعی دستگاه است که عموماً مجهز به طناب بالابر ، طناب سیم یا زنجیر و برشی است که از آن برای بلند کردن و پایین آوردن مواد و جابجایی...

 • زنگ زدگی و روش های پیشگیری
  زنگ زدگی و روش های پیشگیری

  زنگ زدگی به طور کلی به عنوان "اکسیداسیون" خوانده شود ، اما این اصطلاح بسیار عمومی تر است و تعداد زیادی از فرآیندهای مربوط به از دس...

 • همه چیز درباره میلگرد
  همه چیز درباره میلگرد

  میلگرد ، در هنگام جرم به عنوان فولاد تقویت کننده یا فولاد تقویت کننده شناخته می شود ، نوار فولادی یا سیم های فولادی است که به عنوا...

 • جوشکاری و انواع آن
  جوشکاری و انواع آن

  روش جوشکاری با الکترود دستی پوشش دار  یکی از متداول‌ترین روش‌های اتصال فلزات است. در این نوع جوشکاری، جوشکار از یک دسته جوشکاری اس...

 • تاریخچه معادن فلز در ایران
  تاریخچه معادن فلز در ایران

  اگر بخواهیم تاریخ استخراج معادن فلز را مورد بررسی قرار دهیم، می‌بایست قدیمی‌ترین ‌معادن استخراج شده را در مناطقی جستجو کنیم که رون...

 • نگاه کلی به آلومینیوم
  نگاه کلی به آلومینیوم

  آلومینیوم یک عنصر شیمیایی با نماد Al و عدد اتمی 13. یک فلز نقره ای سفید ، نرم ، غیر مغناطیسی و چگالی در گروه بور است...

 • تجربه های ساختمانی
  تجربه های ساختمانی

  این مقاله به واسطه آن است که هر نوع میلگرد و آلیاژ روش های مخصوص خود را دارند که بایستی رعایت گردد...

 • پیش بینی بازار جهانی نفت
  پیش بینی بازار جهانی نفت

  تحلیل بازار جهانی انواع فلزات و فولاد ساختمانی با توجه به رفع تنش در بازار جهانی بواسطه عدم مقابله امریکا با نفت ارسالی

 • دلایل تغییرات قیمت فلزات
  دلایل تغییرات قیمت فلزات

  فلزات مهم فلزات پایه - مانند سنگ آهن ، مس ، آلومینیوم و نیکل - خون حیات تولید و ساخت صنعتی جهانی است...

 • ضایعات مس
  ضایعات مس

  برای 5000 سال، مس تنها فلز پرکاربرد جهان بود. با وجود آن‌که بعدها استفاده از فلزات دیگر رواج پیدا کرد و انحصار مس شکسته شد...

 • میزان ذخایر طلا در ایران
  میزان ذخایر طلا در ایران

  میزان  ذخایر قطعی طلا در معادن ایران حدودا 280 تن است که توسط بخش خصوصی، دولتی و سرمایه‌گذاری خارجی در حال استخراج است و به گفته.....

 • فولاد آلیاژ آهن و کربن
  فولاد آلیاژ آهن و کربن

  آلیاژ آهن و کربن است که در آن میزان کربن تا 2 درصد متغیر است با داشتن کربن بیشتر ، این ماده به عنوان چدن تعریف می شود...

 • آهن عنصر شیمیایی شگفت انگیز چهار شنبه1399/2/24
  آهن عنصر شیمیایی شگفت انگیز  چهار شنبه1399/2/24

  .آهن یک فلز است که در نخستین دوره فلزهای واسطه جای دارد. آهن از دیدگاه جرم، بزرگترین عنصر سازنده کره زمین است...

 • گزارش وضعیت بازار جهانی فلزات دوشنبه 28 مرداد
  گزارش وضعیت بازار جهانی فلزات دوشنبه 28 مرداد

  قیمت فلزات پایه بورس معاملات آتی شانگهای (SHFE) به طور گسترده ای کاهش یافته است اما آلومینیوم 0.5 درصد افزایش داشته است.

 • وضعیت بازار جهانی فلزات در چهارشنبه 23 مرداد
  وضعیت بازار جهانی فلزات در چهارشنبه 23 مرداد

  تحلیل بازار جهانی فلزات در 14 آگوست : قیمت روی بورس معاملات شانگهای در میان کاهش تنش های تجاری ایالات متحده و چین 0.7 % افزایش یاف...

 • آرشیو مقاله های آهن آلات ...
تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۵/۲۶

وضعیت بازار جهانی فلزات در چهارشنبه 23 مرداد

وضعیت بازار جهانی فلزات در چهارشنبه 23 مرداد

قیمت روی بورس معاملات شانگهای در میان کاهش تنش های تجاری ایالات متحده و چین 0.7 % افزایش یافته ؛ تضعیف نیکل و آلومینیوم

ممنوعیت برای نیکل و آلومینیوم، قیمت فلزات اساسی در بورس معاملات آتی شانگهای در صبح روز چهارشنبه 14 آگوست، با نشانه هایی از کاهش تنش های تجاری میان چین و ایالات متحده باعث تحریک بازار شد.

ترامپ در روز سه شنبه به صورت غیر منتظره از تاخیر در اجرای تعرفه 10 درصدی تعدادی از کالاهای چینی تا 15 دسامبر خبر داد و باعث امیدواری برای معامله تجاری بین دو کشور شد.

هِیدن دیمِز، اقتصاد دان بخش پژوهش گروه بانکی استرالیا و نیوزلند گفت: این اطلاعیه پس از باز شدن ارتباطات میان ایالات متحده و چین صورت گرفت، با بیان اینکه وی با دولت او تماس تلفنی برقرار کرده است و فکر میکند که پکن می خواهد کار بزرگی در تجارت انجام دهد.

این تحولات مثبت توسط بازارها دریافت شد ، بازار را تحریک کرد و منجر به استحکام در دارایی های ریسک پذیر ، از جمله فلزات اساسی شد.

با بهره گیری از پس زمینه مثبت و بازتاب مقاومت در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه، فلز روی بزرگترین دست آورد فلزات پایه بورس معاملات شانگهای صبح چهارشنبه بود.

بیشترین معامله فلز گالوانیزه در ماه اکتبر در بورس معاملات شانگهای (SHFE) به 18850 یوان (2،671 دلار) در هر تن افزایش یافت که در مقایسه با روز سه شنبه که 18725 یوان در هر تن با 125 یوان بود، 0.7% افزایش یافته است.

بجز نیکل و آلومینیوم بقیه مجموعه دارای سود های حاشیه ای هستند، مس در ماه اکتبر (0.6٪) ، سرب در ماه سپتامبر (0.3٪) ، قلع در ماه سپتامبر (7/0٪).

اما قراردادهای نیکل و آلومینیوم در ماه اکتبر به ترتیب 0.4٪ و 1.3٪ کاهش یافت؛ قیمت روی نیز از پس زمینه بنیادی مثبت بهره مند شد.

گروه مطالعات بین المللی سرب و روی  (ILZSG) گزارش داد که كسري روی در 5 ماه اول سال 2019 به 123000 تن رسیده است كه به طور قابل توجهی بیشتر از کسری سال گذشته یعنی 103،000 تن است.

اندی فاریدا ، تحلیلگر تحقیقات Fastmarkets گفت: "این کسری با وجود کاهش 0.6٪ در مصرف جهانی ظاهر شد و همچنان منعکس کننده چالش های طرف عرضه برای فلز روی است."

سایر نکات برجسته

نیکل با عقب نشینی پس از قدرت اخیر خود، صبح چهارشنبه بدترین عملکرد در بین همتایان خود را در بورس معاملات شانگهای (SHFE) به نمایش گذاشت.

بیشترین فلزات معامله شده در قرارداد ماه اکتبر به 122750 یوان در هر تن رسید و در روز چهارشنبه ساعت 9.15 صبح به وقت شانگهای، نسبت به روز سه شنبه که 124370 یوان در هر تن بود، 1620 یوان در هر تن کاهش یافت.

شاخص دلار که قدرت دلار آمریکا در برابر سبد ارزهای خارجی را نشان می دهد ، در ساعت 9.15 صبح به وقت شانگهای 0.05 درصد کاهش یافت.

طبق داده های اروپایی ها در روز سه شنبه ، شاخص درآمدهای جولای و آگوست انگلیس به طور میانگین در سه ماهه گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال قبل مطابق با انتظارات بود و 3.7 درصد افزایش یافت ، در حالی که تعداد مدعیان این کشور در جولای و آگوست، از 31400 در گذشته به 28،000 سقوط کرد.

علاوه بر این ، نرخ بیکاری انگلیس در مدت مشابه اندکی بالاتر، یعنی 3.9% نسبت به 3.8٪ در گذشته بود.

در داده های ایالات متحده در روز سه شنبه ، شاخص بهای مصرف کننده کشور (CPI) ماهانه برای دوره جولای-آگوست مطابق با انتظارات 0.3٪ بود ، در حالی که CPI اصلی آن در مدت مشابه 0.3٪ تعیین شده بود و از سطح مورد انتظار 0.2٪ عبور می کرد.

در داده های روز چهارشنبه ، سرمایه گذاری دارایی های ثابت سال به روز در چین با رشد 5.7 درصدی در سال گذشته ، کمتر از پیش بینی 5.9٪ و 5.8٪ قبلی بود. رشد تولید صنعتی این کشور در مقایسه با پیش بینی 6.0٪ و 6.3٪ قبلی در ماه ژوئیه نسبت به سال گذشته به 4.8٪ کاهش یافته است.

سپس ، نسخه ای از جمله تولید ناخالص داخلی (GDP) آلمان منتشر شد. شاخص CPI و ورودی قیمت تولیدکننده؛ تغییر فلش اشتغال اتحادیه اروپا، تولید ناخالص داخلی و تولید صنعتی و قیمت واردات ایالات متحده قابل توجه است.

 

نظرات کاربران

  برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت