لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین

مقالات

تاریخ ارسال :۱۳۹۸/۰۱/۱۹

بهره برداری از 75 درصد ظرفیت تولید میلگرد مجتمع صنعت آهن و فولاد بافق

بهره برداری از 75 درصد ظرفیت تولید میلگرد مجتمع صنعت آهن و فولاد بافق

مدیر بهره برداری نورد میلگرد مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق از تکمیل خط تولید 75 درصد از ظرفیت این کارخانه و تولید ماهانه 45 هزار در سال جاری خبر داد.

 

محمد حیدری در نخستین جلسه هماهنگی این واحد گفت: باتوجه به اهداف سال قبل و وجود مشکلاتی از جمله توقفات، تعطیلات و غیره وضعیت خوبی در تولید داشته ایم و رکورد های قابل توجهی نسبت به سال ۹۶ کسب شده است.

وی بیشترین میزان تولید را مربوط به آذرماه سال گذشته، و بالغ بر ۴۴ هزار تن اعلام کرد و افزود: این مجموعه از نظر تجهیزات و نیروی منابع انسانی کاملا توانمند بوده و امیدواریم در سال جدید با رفع نواقص و مشکلات و همت و تلاش مضاعف، افزایش چشمگیری در تولید داشته باشیم.

 

مدیر بهره برداری نورد میلگرد مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق در تشریح شعار داخلی مجتمع با عنوان مشارکت پذیری، افزایش بهره وری، تولید اقتصادی گفت: کارکنان خود را مالک کارخانه بدانند و برای حفظ نظم، افزایش بهره وری، افزایش تولید، کاهش ضایعات و صرفه جویی در مصارف انرژی و ،استفاده بهینه از،قطعات یدکی و لوازم مصرفی مشارکت داشته باشند.

 

حیدری افرود: هماهنگی و تعامل بین کارکنان و واحد های مختلف لازمه ی فعال بودن چرخ تولید است.

 

وی اساس بهره وری را تمرکز روی نیروی انسانی ذکر کرد و گفت: بها دادن به کارکنان و نظرات آن ها و داشتن شرایط سعی و خطا، باعث ایجاد انگیزه، تفکر، خلاقیت و تلاش بیشتر و افزایش بهره وری در آن ها می شود.

 

مدیر بهره برداری نورد میلگرد مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق تولید اقتصادی را یکی دیگر از اهداف سال جدید در مجتمع عنوان و بیان کرد: برای رسیدن به این مهم باید افزایش ظرفیت با کمترین ضایعات، کنترل مصارف انرژی و مصارف قطعات مصرفی در تولید همراه باشد.

 

حیدری ادامه داد: در راستای تولید اقتصادی، از طرح ها و پیشنهاد های تمامی کارکنان در زمینه کاهش مصارف انرژی (برق و گاز) که از الگوی مصرف کمتر باشد استقبال می کنیم و پیشنهاد دهندگان و مجریان طرح کاهش مصارف برق و گاز در سود حاصله از این صرفه جویی شریک خواهند بود.

 

وی برنامه تولید ماهانه در سال ۹۸ را ۴۵ هزار تن عنوان کرد و گفت: امیدواریم برای رسیدن به اهداف و شعار سال جدید با همت و تلاش کارکنان تمام واحدها، تولید در این کارخانه پیوسته برقرار باشد و گام های مؤثری در صنعت فولاد کشور برداشه شود.

 

مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق هم اکنون تولید کننده انواع میلگرد های ساده و آجدار در سایز های مختلف به صورت شاخه است.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت