میلگرد آجدار ۲۲ شاخه (A3)

کد ملی محصول (ایران کد) : ۰۸۲۰۱۱۱۰۰۵۴۰۱۱۲۲

تولید کننده : فولاد هیربد زرندیه

واحد : کیلوگرم

تاریخ بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۲۵

قیمت(تومان) : ۷,۴۰۰

نمودار قیمت میلگرد آجدار ۲۲ شاخه (A3)


توضیحات :

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه:

مجتمع های تولیدی گروه فولاد هیربد(سهامی خاص) در قالب دو مجتمع  صنایع فولاد هیربد  و  صنایع ذوب امید آریان   متمرکز شده است. مجتمع صنایع فولاد هیربد زرندیه متشکل از یک واحد تولید میلگرد (نورد گرم) یک واحد تولید انواع لوله و پروفیل و نیز دو واحد مجزای ماشین سازی می باشد. این شرکت در مورخ ۱۳۸۸/۱۲/۵ جهت انجام تولید در حوزه فلزات اساسي  محصولاتي هم چون انواع لوله و پروفيل هاي ساختماني فولادي ، انواع میلگرد و سایرمحصولات همگن در اين خانواده در شهرك صنعتي مامونیه تاسيس شد. 

محصولات فولاد هیربد عبارتند از:

  1. انواع میلگرد در استانداردA2وA3: واحد میلگرد با اتکا به فن آوری پیشرفته در خط تولید، تمامی اندازه های میلگرد ساده و آجدار از نمره ۸ تا ۳۶ میلیمتر را مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۳۱۳۲ در گرید A3 و A2 تولید می کند.میلگردهای سایز ۸ و ۱۰ به صورت چهارشاخه، سایز ۱۲ بصورت سه شاخه، سایزهای ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ بصورت دو شاخه و سایر محصولات بصورت تک شاخه تولید و به صورت شاخه ای بندیل ها بسته بندی میشود.هر بسته دارای برچسبی است که حاوی کلیه مشخصات لازم می باشد. 
  2. لوله های گاز خانگی: لوله‌های گار خانگی فولاد هیربد با قطرهای "۱/۴ و "۴ به روش ایی.آر.دبیلیو (ERW) و بر اساس استاندارد ISIRI تولید می گردد.
  3. لوله های مبلی: در حال حاضر، واحد لوله و پروفیل فولاد هیربد در ضخامت های معمول بازار و مورد تقاضای صنایع مختلف، لوله های مبلی خود را متناسب با نیاز خریداران با بالاترین کیفیت تولید به بازار عرضه میدارد .
  4. قوطی مستطیل صنعتی و ساختمانی: کاربرد این محصولات پرکیفیت در ساخت ماشین آلات صنعتی، سازه برای تقویت، ساخت قطعات خودرو، موتور سیکلت، دوچرخه و ده ها صنایع خرد و کوچک می باشد.
  5. قوطی مربع صنعتی و ساختمانی: فرم پذیری، جوش دقیق، مقاومت بالا و دقت در ابعاد و کیفیت از ویژگی های اساسی این گروه از محصولات می‌باشد.  
  6. پروفیل فرم دار صنعتی: برای مشاهده اشکال مختلف سطح مقطع روی لینک کلیک کنید.
  7. پروفیل درب و پنجره: علاوه بر تولید پروفیل‌های رایج درب و پنجره مطابق استانداردهای موجود، این شرکت اقدام به ساخت پروفیل های درب و پنجره با سایزهای جدید برای بازارهای صادراتی نیز نموده است.
  8. مقاطع باز: مقاطع باز از جمله پروفیل هایی است که دارای کاربرد فراوان در صنعت ساختمان می باشد.فولاد هیربد در حال حاضر انواع شکل های متداول مقاطع باز همانند چارچوب درب، پروفیل نبشی، ناودانی و پروفیل Z را در بهتربن کیفیت تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارد.
  9. شمش و کویل(ورق)